Zondag 21 Oktober 2018

HVV Hengelo
 –
Oldenzaal

Sportpark “ De Waarbeek “
Aanvang: 14.00 uur

Voorlopige teamindeling Jeugd

Hieronder geven we de voorlopige teamindelingen weer voor zover deze nu bij ons bekend zijn. Deze indelingen zijn tot stand gekomen in overleg met de trainers van O19-1, O15-1 en O13-1.

Met klem geven we aan dat het voorlopige indelingen betreft. Door eventuele wijzigende omstandigheden die niet te voorzien zijn kunnen wijzigingen in de samenstelling plaatsvinden.

Voorlopige teamindeling O19-1

Youri Bos, Tom Diemel, Oscar Nijland, Abdi Hersi, Mika Scherphof, Rayan van der Wall, Niek Kerkhoff, Thimo Biemans, Max Kruidhof, Sven Keukens, Max Elzinga, Davey Tel, Jordi oude Nijhuis, Casper Neitz, Antonio Akfidan.

Trainingsdagen: Maandag en Woensdag.

Voorlopige teamindeling O15-1

Thom Hofstede, Ronaldo Martins Rodriques, Damian Witten, Delfin Cinar, Tom Kroezen, Thijs Klaasen, Jesper Ezendam, Jamy Leleulya, Rick Landeweer, Huub Wijbenga, Quinn Abali, Gaby Faber, Dilano Heijink, Sem van Voorst, Milan Cinar.

Trainingsdagen:  Dinsdag en Donderdag.

Voorlopige teamindeling O15-2

Christion Pals, Rick Holsbeeke, Danny Verstrepen, Tom Weegink, Lars oude Nijhuis, Boris Mol, Conner Valkenaar, Roberto Golia, Max Venhuis, Daan van Velthuijsen, Christian Rijks, Senel Eralp.

Trainingsdagen: Dinsdag en Donderdag (onder voorbehoud)

Voorlopige teamindeling MO15-1

Kiana Stefania, Sanne de Vries, Iris Landeweer, Minke Doll, Saskia Neitz, Fleur Jansen, Eline Moes, Tess Klaasen, Renee Schildkamp, Evy ter Mors, Fleur Asbroek, Maud Oosterveld, Luna Goorhuis, Mandy Bosscha, Britt de Jong.

Voorlopige teamindeling O13-1

Robin te Pas, Enzo Lub, Liam Hommerson, Max ter Brake, Ruben de Vries, Rick Roetgerink, Mart Wijbenga, David Epek, Amin Elhri, Ammanuel Hanna, Delmon Malki, Paolo Golia, Mike Kerkdijk.

Trainingsdagen: Maandag en Woensdag

Voorlopige teamindeling O13-2

Floris Ziemerink, Steijn Knol, Gerben Evers, Berat Cetinkaya, Stijn Veldhuis, Jari Elzinga, Tom Hendriksen, Gioney Chang, Hasan Odaci, Sebastiaan Brands, Arda Cicek, Raoul Heijink, Kasper Prins, Mart Wesseler.

Trainingsdagen: Maandag en Woensdag

Verdere informatie over aanvang trainingen zullen wij ook via deze site of via de trainers / leiders bekend maken.

Op de onderstaande data staan de bekerwedstrijden voor het nieuwe seizoen vermeld.

Alle teams zullen hieraan deelnemen.

Zaterdag   01 September

Zaterdag   08 September

Zaterdag   15 September

Op zaterdag 25 Augustus zal het O13-1 team deelnemen aan ons eigen Manny de Witte toernooi.

Bericht volgt via trainer / leiders.

Op Zaterdag 22 September gaat de competitie voor alle teams van start.